klamka

reportaż ślubny

slub
Fotografia ślubna ma niepowtarzalny charakter, ponieważ nikt tu nic nie gra i nie udaje. Tak samo jak całe wydarzenie, zdjęcia ślubne muszą być wyjątkowe. Stanowią one pamiątkę Waszych wzruszeń, niepohamowanych łez i radości. Gdy po latach otworzycie fotoalbum, ma on zadziałać tak, jakby uruchomił się film, gdzie wspomnienia nabiorą kolorów, dźwięków i zapachów. Moim zadaniem jest oddać nastrój, który tworzycie. Profesjonalny fotograf na ślub i wesele wie jak dobrze kadrować, operować głębią ostrości, potrafi wydobyć ze zdjęcia emocje, potraktować indywidualnie ten wyjątkowy dla Was czas. Jest on obecny wszędzie, a jednocześnie prawie niewidoczny, dzięki czemu nie zakłóci intymności Waszych przeżyć, ale wychwyci je i utrwali na zawsze.

plener

plener
Zdjęcia plenerowe (w dniu ślubu lub w innym ustalonym dniu) toczące się zgodnie z Waszym rytmem. Podpowiem Wam jak współpracować ze światłem, cieniem i wiatrem. Stawiam na naturalność chwili, bo Waszych uczuć nie trzeba reżyserować. Idealne zdjęcia idealnego dnia, po to jestem. Przygotowania w domu - Panna Młoda szykuje się, zakłada podwiązkę, zapina buty... Otoczona przyjaciółmi i rodziną - czeka. Pierwsze spojrzenie, zachwyceni, wzruszeni, nieśmiali. Rodzice dają błogosławieństwo, pocałunek w czoło i to inne już wyjście z domu rodzinnego. Ceremonia ślubna w kościele lub USC. Słowa miłości, przysięgi, a w oczach... miłość. Przywitanie i życzenia od gości. Przejście przez próg, pocałunki przy toastach i te ukradkiem, zabawa, taniec. Tort, podziękowania, oczepiny. Jestem z Wami, gdzie tylko chcecie, zawsze, gdy coś się dzieje. Upamiętnię dla Was każdą z tych pięknych chwil.

fotoksiążki

fotoksiazki
Fotoksiążka to idealne podsumowanie uroczystości ślubnej. Indywidualne podejście oraz autorski projekt wsparty pomysłami młodej pary sprawia, że może być ona wspaniałą pamiątką dla Was, jak również wyjątkowym prezentem dla Waszych najbliższych. Oferuję produkt o najwyższej jakości druku w ekskluzywnej oprawie. Jestem przekonany o tym, że spełni ona Wasze oczekiwania, ponieważ począwszy od wykonania zdjęć, poprzez wydruk na mini labie, aż po dobór okładki z szerokiej gamy wzorów i materiałów jestem osobiście zaangażowany.